rpg-naruto.motionforum.net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Bye~Bye all

2 participanți

In jos

Bye~Bye all Empty Bye~Bye all

Mesaj  Vizitato Dum Dec 07, 2008 2:11 am

va zic acum pt ca nu am avut ocazia


Oky so z.z' in primul rand banner-ul e cam aiurea O_O poate din cauza la partea aia alba de pe langa el x.x' Imaginea de background nu se potriveste deloc si nici nu arata bine o_o' Pe urma ar mai fi faptul ca intregul forum e spam curat x.x' ma rog aproape peste tot sunt posturi doar de 3-4-5 cuvinte >_>
ok..bun deci eu am mai fost inscrisa pe forum eram ''Stefy" apoi fiindca m-a rugat edy am fost "KiKiZzZoR"dar nu am mai stat pe forum nu fiindca nu arata bine.Este dragut, iar userii sunt super, dar adminul...scz ca zic ^___^ dar sa-ti zic ceva...Adica tu spui la altii sa nu faca spam dar tu faci spam.Stii ca spamul este: postul de 1 rand si doua randuri.Ei bine, si la tine am vazut un rand sau doua, nu numai la useri.
Iti zisesem -iti zisesem nu iti ordonasem sa faci ceea ce vreau, de la inceput am spus ca era doar o opinie de a mea- sa swchimbi imaginea de la forum, dar ai sus ca imi vei da ban.Pei scz draga dar tre sa asculti de useri, fiindca ei nu cred ca vor mai calca pe la forum daca tu le zici ca nu asculti de ceea ce ei vor.
O fi forumul tau dar ei daca pleaca ce te faci )?

Tu sperii useri? Ca doar fraierii de pe **** fac asta
[nu am spu de pe ce forum sa nu se supere pe mine ) ]
puteai sa-i spui copiluilui cu frumosu ca daor nu esti capcaun.

Userii sunt tari, mie imi plac de ei si cred ca i-as vrea pe forumul meu, fiindca si eu am unul si stiu mult mai bine cum sa ma comport cu userii care intradevar merita.

in + nu stii de gluma forumul ar trebuii mutatpe o versiune phpp2 ...bannerul e groaznic si asta trebuie schimbat iar edy...e pprea mic si atat nu intelege unele glume deci forumul cu asta ca admin nu e bun
daca ar fi doar alle sa zicem ca mai mergea putin dar cum esti doar tu...neah...


pa pa dragilor si voi vizita forumu din cand in cand.App...povestile nu le voi mai continua aici, voi continua pe alt forum, iar daca suneti interesati de my forum...nush cred ca va voi da adresa.Aia care ma stiti.Id-ul meu este hatake_kimei1 acolo vom vorbi.Pe unii useri chiar as vrea sa-i cunosc.
Bye bye

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Bye~Bye all Empty Re: Bye~Bye all

Mesaj  Hinata_Hyuuga Dum Dec 07, 2008 2:27 am

Intr-un fel ai avea dreptate.
Nu-mi place ca aici este un topic de Welcome nu de Bye-Bye
Si...Asta puteai sa o trimiti pe privat.

Daca aveai rabdare puteai sa-i spui cu incetul si-l ajutai mult mai mult.

Very Happy
Stiu ca e mic dar crezi ca daca nimeni nu-i explica se va perfectiona?
Allo...?!?!?!El e Naruto Razz il subestimezi.

MIe imi place forumul asa cum e.Nu conteza asa de mult cum arata ci ca te poti distra siu sunt multi membrii activi.
Adica am vazut forumuri cu 1000 si ceva de useri dar poateaza o data la o sapt.Aici sunt 5-6 foarte activi.

Smile
In legatura cu spam-ul sa sti ca a zis ca la jocuri se iarca caci trebuie sa te joci si sa uiti de reguli nup?
DEfapt eu am facut regulamentul si si-a dat cu parerea.NU mi se pare ca Edy m-a facut robotul lui.Fac ce vreau dar trebuie sa-l ascult uneori ca e adminul forumului.
Very Happy
Hinata_Hyuuga
Hinata_Hyuuga
Admin
Admin

Mesaje : 814
Data de înscriere : 16/11/2008
Varsta : 28
Localizare : Konoha

Foaie de personaj
warn:
Bye~Bye all Left_bar_bleue0/1999Bye~Bye all Empty_bar_bleue  (0/1999)
chackra:
Bye~Bye all Left_bar_bleue384/1999Bye~Bye all Empty_bar_bleue  (384/1999)
bani:
Bye~Bye all Left_bar_bleue319/1999Bye~Bye all Empty_bar_bleue  (319/1999)

http://rpg-classic.forumstory.org/

Sus In jos

Bye~Bye all Empty Re: Bye~Bye all

Mesaj  Vizitato Dum Dec 07, 2008 2:36 am

Hinata_Hyuuga a scris:Poi sper ca nu te superi dar regulile ar trebui sa fie cam asa:

1)Fara spam
2)Distreaza-te!
3)Nu vorbi urat,nu injura,comporta-te frumos cu orice membru al forumului!
4)Nu fa dublu-post...adica nu posta de doua ori...un post dupa altul
5)NU fa reclame la alte forumuri...De asemenea ai in setarile profilului un camp unde sa-ti scrii websiteul
6)Incearca sa intrii cat mai des pe forum.
7)Nu folosi multe emoticonuri intr-un mesaj...



....etc.

eu nu cred ca edy respecta regulile dacate uiti are posturi in caresunt si 10 mesaje consecutive!!!! nu intelege glumele cand i-am atras atentia ca facespam mi-a dat ban din prima (si scuzedar tu iti faci reclama la animalutul tau kay 66 lasemnatura puteai pune astala web site , nu? el sperie useri ...sa se gandeasca daca userii pleaca... ar trebuii facut un topic cu afilieri....forumul nici nu e gata ...deci Evil or Very Mad

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Bye~Bye all Empty Re: Bye~Bye all

Mesaj  Hinata_Hyuuga Dum Dec 07, 2008 3:16 am

Imi dau seama ca am gresit ca am facut reclama dar nu este un forum.Deci nu pot sa-i fur userii lui edy ca sa se duca pe siteul ala....
Daca faceam reclama la un forum....sau la un chat ori alt ceva unde se fura mebrii mai ziceam.Dar acela este un concurs

In plus eu mi-am pus websiteul la profil. Very Happy
Hinata_Hyuuga
Hinata_Hyuuga
Admin
Admin

Mesaje : 814
Data de înscriere : 16/11/2008
Varsta : 28
Localizare : Konoha

Foaie de personaj
warn:
Bye~Bye all Left_bar_bleue0/1999Bye~Bye all Empty_bar_bleue  (0/1999)
chackra:
Bye~Bye all Left_bar_bleue384/1999Bye~Bye all Empty_bar_bleue  (384/1999)
bani:
Bye~Bye all Left_bar_bleue319/1999Bye~Bye all Empty_bar_bleue  (319/1999)

http://rpg-classic.forumstory.org/

Sus In jos

Bye~Bye all Empty Re: Bye~Bye all

Mesaj  Naruto uzumaki Dum Dec 07, 2008 4:07 am

punkhinata esti stefy acum ai contul sters ca mam saturat de tn stefy poate pun un hacker sati faca pc praf ca ma enervezii!
Naruto uzumaki
Naruto uzumaki
Admin
Admin

Mesaje : 936
Data de înscriere : 28/10/2008

Foaie de personaj
warn:
Bye~Bye all Left_bar_bleue0/1999Bye~Bye all Empty_bar_bleue  (0/1999)
chackra:
Bye~Bye all Left_bar_bleue1999/1999Bye~Bye all Empty_bar_bleue  (1999/1999)
bani:
Bye~Bye all Left_bar_bleue1999/1999Bye~Bye all Empty_bar_bleue  (1999/1999)

https://rpg-naruto.forummotion.com

Sus In jos

Bye~Bye all Empty Re: Bye~Bye all

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum