rpg-naruto.motionforum.net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

FanFiction-Love Story(Naruto Fic)

4 participanți

In jos

FanFiction-Love Story(Naruto Fic) Empty FanFiction-Love Story(Naruto Fic)

Mesaj  Hinata_Hyuuga Lun Noi 17, 2008 1:43 pm

Avand in vedere ca nu s-a facut nici un topic cu asa ceva as vrea eu sa pun aici o poveste facuta de mine despre Naruto.




CAPITOLUL 1-PARTEA 1 :UN VIS IMPLINIT

Intr-o vara insorita atinsa de o briza usoara,acolo la locul de antrenament, echipa 7 si senseiul acestora,Kakashi-sensei, se antrenau pentru o noua misiune de gradul S.
Fata cu parul roz,Sakura, nu s-a schimbat deloc.Tot slaba,inalta si cu ochii verzi a ramas si la fel de indragostita de Sasuke,baiatul puternic cu parul albastru care il ura pe Naruto Uzumaki,baiatul cu parul blond,ochii albastrii ca cerul si care era cunoscut drept "clovnul academiei".Insa acum nu mai era asa de prost si lupta sa-si indeplineasca marele vis de a deveni Hokage.Naruto era indragostit de Sakura,chiar daca acum aveau 16 ani,ei nu au uitat nimic de atunci si parca nu au trecut atatia ani ci doar 2 luni.
In orice caz nu s-au schimbat.
-Antrenamentele au luat sfarsit.Puteti pleca acasa,spune Kakashi cu o privire zambareata.Nici Kakashi nu s-a schimbat asa mult.
Naruto se apropie de Sakura si-i zice:
-Sakura,ma placi?
-Naruto,credeam ca ai terminat cu glumele astea.
Se pregati sa-i dea o palma dar...
-Si in plus sunt indragostita de Sasuke!
Naruto lasa capul in jos si peaste cateva secunde il ridica fericit spunand:
-Dar Sakura,Sasuke nu te place,crezi ca nu ti-ar fi spus pana acum daca te iubea?Si in plus eu tin la tine.
Sakura statu putin pe ganduri,se uita la baiatul cu parul albastru si aceasta-i intoarse o privire urata.
-Ok!Naruto ai castigat de data asta.Pari destul de dragut,o sa fiu cu tine dar...
Fu intrerupta de glasul lui Naruto care urla de fericire.
-NAARUTOO!Termina!Nu spui la nimeni,bine?...Altfel ,il ameninta fata cu parul roz.
-Bine Sakura,promit!
Naruto ii zambi fericit ca unul din visele lui se implinise.
*Trecusera 5 zile de cand erau impreuna si Naruto se indragostea din ce in ce mai mult de Sakura iar ea isi daduse seama ca l-a judecat gresit pe baiatul cu ochii albastrii.*
Soarele aparuse pe cer si Neji o intampina pe Hinata:
-Buna Hinata!Mergi si tu la antrenamente?
Hinata fu putin surprinsa...
-Ooo Neji,Buna.Da!Ma intalnesc cu Shino si Kiba la locul de antrenament.Trebuie sa ne antrenam caci vom pleca in Satul Sunet si ne vom intrece cu o echipa de acolo.
-Se pare ca o sa ne reintalnim in Satul Sunet.
-O sa fi si tu acolo?fata ii zambi
-Da...Si eu ma antrenez cu Lee,domnul spranceana stufoasa.
-Minunat!Dar...fata ramasese putin blocata de raspunsul verisorului sau...Tenten nu se antreneaza cu voi?
-Din pacate nu.E o poveste mai lunga...Dar nu prea am timp sa-ti povestesc acum,verisoara mea.
O saruta pe obraz.
Fata se inrosi la fata.Astepta mai mult de la el.Era indragostita de Neji dar nu stia cum sa-i spuna.Din fericire si Neji avea aceeasi parere despre ea.
-Trebuie sa plec.Ne mai vedem,spune baiatul cu parul lung.
Fata ii facu cu mana si se uita spre cer.Timpul trecuse destul de repede si trebuia sa ajunga la antrenamente.


__________________________________________________________
Sper sa va placa...o sa pun continuarea mai tarziu.
Hinata_Hyuuga
Hinata_Hyuuga
Admin
Admin

Mesaje : 814
Data de înscriere : 16/11/2008
Varsta : 28
Localizare : Konoha

Foaie de personaj
warn:
FanFiction-Love Story(Naruto Fic) Left_bar_bleue0/1999FanFiction-Love Story(Naruto Fic) Empty_bar_bleue  (0/1999)
chackra:
FanFiction-Love Story(Naruto Fic) Left_bar_bleue384/1999FanFiction-Love Story(Naruto Fic) Empty_bar_bleue  (384/1999)
bani:
FanFiction-Love Story(Naruto Fic) Left_bar_bleue319/1999FanFiction-Love Story(Naruto Fic) Empty_bar_bleue  (319/1999)

http://rpg-classic.forumstory.org/

Sus In jos

FanFiction-Love Story(Naruto Fic) Empty Re: FanFiction-Love Story(Naruto Fic)

Mesaj  Naruto uzumaki Lun Noi 17, 2008 10:09 pm

mie imi place dar e poveste din shippuden ca ei acum au 12 ani nu 16 e cred cai din shippuden povestea Very Happy
Naruto uzumaki
Naruto uzumaki
Admin
Admin

Mesaje : 936
Data de înscriere : 28/10/2008

Foaie de personaj
warn:
FanFiction-Love Story(Naruto Fic) Left_bar_bleue0/1999FanFiction-Love Story(Naruto Fic) Empty_bar_bleue  (0/1999)
chackra:
FanFiction-Love Story(Naruto Fic) Left_bar_bleue1999/1999FanFiction-Love Story(Naruto Fic) Empty_bar_bleue  (1999/1999)
bani:
FanFiction-Love Story(Naruto Fic) Left_bar_bleue1999/1999FanFiction-Love Story(Naruto Fic) Empty_bar_bleue  (1999/1999)

https://rpg-naruto.forummotion.com

Sus In jos

FanFiction-Love Story(Naruto Fic) Empty Re: FanFiction-Love Story(Naruto Fic)

Mesaj  ♥sakura♥ Mar Noi 18, 2008 4:37 am

uu e super FanFicul ...imi place mult ...astept continuarea>>>
♥sakura♥
♥sakura♥

Mesaje : 469
Data de înscriere : 31/10/2008
Varsta : 28
Localizare : satul ascuns intre frunze

Foaie de personaj
warn:
FanFiction-Love Story(Naruto Fic) Left_bar_bleue0/1999FanFiction-Love Story(Naruto Fic) Empty_bar_bleue  (0/1999)
chackra:
FanFiction-Love Story(Naruto Fic) Left_bar_bleue123/1999FanFiction-Love Story(Naruto Fic) Empty_bar_bleue  (123/1999)
bani:
FanFiction-Love Story(Naruto Fic) Left_bar_bleue141/1999FanFiction-Love Story(Naruto Fic) Empty_bar_bleue  (141/1999)

http://narutoshinobbi.forumgratuit.ro

Sus In jos

FanFiction-Love Story(Naruto Fic) Empty Re: FanFiction-Love Story(Naruto Fic)

Mesaj  Naruto uzumaki Mar Noi 18, 2008 4:46 am

si eu Very Happy
Naruto uzumaki
Naruto uzumaki
Admin
Admin

Mesaje : 936
Data de înscriere : 28/10/2008

Foaie de personaj
warn:
FanFiction-Love Story(Naruto Fic) Left_bar_bleue0/1999FanFiction-Love Story(Naruto Fic) Empty_bar_bleue  (0/1999)
chackra:
FanFiction-Love Story(Naruto Fic) Left_bar_bleue1999/1999FanFiction-Love Story(Naruto Fic) Empty_bar_bleue  (1999/1999)
bani:
FanFiction-Love Story(Naruto Fic) Left_bar_bleue1999/1999FanFiction-Love Story(Naruto Fic) Empty_bar_bleue  (1999/1999)

https://rpg-naruto.forummotion.com

Sus In jos

FanFiction-Love Story(Naruto Fic) Empty FanFiction-Love Story (Naruto Fic)

Mesaj  Ai Enma Mar Noi 18, 2008 5:24 am

e ataaaat de tare! astept continuarea
Ai Enma
Ai Enma
Admin
Admin

Mesaje : 703
Data de înscriere : 02/11/2008
Varsta : 27
Localizare : konoha

Foaie de personaj
warn:
FanFiction-Love Story(Naruto Fic) Left_bar_bleue0/1999FanFiction-Love Story(Naruto Fic) Empty_bar_bleue  (0/1999)
chackra:
FanFiction-Love Story(Naruto Fic) Left_bar_bleue1999/1999FanFiction-Love Story(Naruto Fic) Empty_bar_bleue  (1999/1999)
bani:
FanFiction-Love Story(Naruto Fic) Left_bar_bleue1999/1999FanFiction-Love Story(Naruto Fic) Empty_bar_bleue  (1999/1999)

http://www-fan2fic.forumgratuit.ro

Sus In jos

FanFiction-Love Story(Naruto Fic) Empty Re: FanFiction-Love Story(Naruto Fic)

Mesaj  Hinata_Hyuuga Mar Noi 18, 2008 10:44 am

Dap este din Shippuuden dar este 100% by me Very Happy Ma bucur ca va place!
L-am mai postat si pe forumul meu si pe Animax...
So... next part.

CAPITOLUL 1-PARTEA 2 :Cu o fata in oras.

-Naruto,uite....Vreau sa-mi cer scuze ca in copilarie m-am purtat urat cu tine si te-am considerat clovn.Acum am realizat cat esti de romantic.
-Scuzele sunt acceptate.Si eu am o noutate pentru tine.Daca tot spuneai ca nu ai cu cine locui atunci...o privi fix in ochi si-i spuse in continuare repetand cuvantul "atunci"...Atunci vei locui cu mine!
Se vedea pe fata fetei cat era de fericita.Dar totusi eroul o mai inveseli cu un buchet de flori...Si nu orice flori ci Flori de Cires care pentru Sakura erau cele mai frumoase flori caci ei ii placea rozul.
Naruto si Sakura isi mutara lucrurile si toata mobila in casa lui Naruto care era mare si foarte incapatoare.Fata puse buchetelul cu flori in vaza de langa fereastra si se puse in pat sa-si faca somnul de frumusete.Florile raspandeau un miros foarte lin si placut in camera incat adormi imediat.Intre timp Naruto intra in camera strigand-o pe Sakura:
-Sakuraaaaa!Saakuraaaa!
Apoi observa ca iubita lui dormea.Se apropie de patul ei si o saruta pe buze.Fata crezu ca visa si ii raspunse la sarut.Baiatul o musca de limba si fata cu parul roz imediat se trezi.
-Opss....Naruto!Nu stiam ca esti aici.
-Imi pare rau ca te-am trezit!
-Nu este nici o problema....
-Deci sa-ti spun de ce am dat buzna asa in camera.
Fata se uita la el curioasa dar totusi infricosata ca s-a intamplat ceva.
-Uite Sakura am castigat doua bilete la concertul din seara asta.Ce zici vrei sa mergem?Ne mai relaxam putin.
-Mdaaa....
Baiatul fu atat de fericit incat o lua in brate si o invarti.
-Deci hai sa ne imbracam.Nu mai e mult si incepe concertul.
Amandoi isi luarta hainele si pe rand se dusera in baie sa se aranjeze.
Naruto se imbracase intr-un tricou negru cu un kunai pe fata tricoului,o sapca neagra si o pereche de blugi lungi si largi taiati.In picioare avea niste cizme barbatesti foarte dragute cu siret.
Sakura era imbracata intr-o rochie rosie si doi porumbei desenati pe spate.Isi lua si un sacou in caz ca era mai frig.Se incaltase cu o pereche de pantofi eleganti rosii.Era asortata.
-Naruto...Ce zici imi prind parul?
-Cum vrei.Oricum esti foarte frumoasa!
Naruto nu mai avea cuvinte.Fata cu parul roz era atat de sexy.
Sakura se prinse la par cu o clama.Parea mai feminina.
-Hai sa mergem.Sper sa nu intarziem!
Amandoi plecara tinandu-se de mana!
.....Peste 30 de minute au ajuns la concert.Nu era in aer liber ci intr-o sala mare cu scaune confortabile.
-Poftim un loc,Sakura!
-Multumesc Naruto!
Si fata il saruta.
Naruto se opri din sarut uitandu-se la Hinata.Fata din clanul Hyuuga care venise la concerc cu verisorul ei Neji Hyuuga.Fata era imbracata intr-o rochie mult mai frumoasa ca a Sakurei.Avea dantelute si era mov cu pantofi din lac.Baiatul era imbracat la costum.Unul negru cu camasa alba.
-Sakura...Uite-o pe Hinata!
Sakura era putin geloasa ca se afla si fata cu parul indigo acolo.Vroia o seara in doi nu in patru.
-Ei bine,doar nu o sa te duci la ea nu?
Se uita in jur si observa ca vorbea singura.Iubitul ei disparuse.
-Narutoo?!?!
Apoi il zari ca vorbea cu Neji si cu Hinata.
-Aha deci,vrea sa ma faca geloasa...Nu-s eu mai proasta...Asa ca o sa-l vrajesc pe Neji!
Sakurei ii venise o idee...Daca Naruto flirta cu Hinata de ce sa nu incerce si ea cu Neji?In plus il facea pe iubitul ei gelos.
-Buna Hinata!ii spune baiatul cu parul blond.Vad ca ai venit si tu cu el la concert!
-B..Buna!Da...ne-am gandit sa ne mai relaxam putin dupa atata antrenament.
Neji il privi pe Naruto apoi pe fata cu parul indigo si din nou pe Naruto.
-Hey Naruto!Vad ca esti cu Sakura aici.
Neji incerca sa-i atraga atentia Hinatei ca sa vada ca e cu Sakura,nu de unul singur...Neji credea ca inca mai simte ceva pentru el.
Sakura se apropie de Neji.
-Hey Neji!Ce mai faci draga?
-Draga?!?!Ce vrei sa spui?
-Taci din gura si raspunde-mi!ii raspunse Sakura cu o voce furioasa.
-Bine!Pe aici!spuse Neji tremurand.
-Sakura!
-Da!?
-Incepe concertul...Hai la locurile noastre!
-Eu cred ca raman aici cu el...
-Cu el?
-Da....
-Adica....Dar....Sakuraa!


____________________________________
Astept parerile voastre... What a Face
Hinata_Hyuuga
Hinata_Hyuuga
Admin
Admin

Mesaje : 814
Data de înscriere : 16/11/2008
Varsta : 28
Localizare : Konoha

Foaie de personaj
warn:
FanFiction-Love Story(Naruto Fic) Left_bar_bleue0/1999FanFiction-Love Story(Naruto Fic) Empty_bar_bleue  (0/1999)
chackra:
FanFiction-Love Story(Naruto Fic) Left_bar_bleue384/1999FanFiction-Love Story(Naruto Fic) Empty_bar_bleue  (384/1999)
bani:
FanFiction-Love Story(Naruto Fic) Left_bar_bleue319/1999FanFiction-Love Story(Naruto Fic) Empty_bar_bleue  (319/1999)

http://rpg-classic.forumstory.org/

Sus In jos

FanFiction-Love Story(Naruto Fic) Empty Re: FanFiction-Love Story(Naruto Fic)

Mesaj  ♥sakura♥ Mar Noi 18, 2008 10:56 am

e supper...imi place la fel de mult ca prima parte ^^ Bv!
♥sakura♥
♥sakura♥

Mesaje : 469
Data de înscriere : 31/10/2008
Varsta : 28
Localizare : satul ascuns intre frunze

Foaie de personaj
warn:
FanFiction-Love Story(Naruto Fic) Left_bar_bleue0/1999FanFiction-Love Story(Naruto Fic) Empty_bar_bleue  (0/1999)
chackra:
FanFiction-Love Story(Naruto Fic) Left_bar_bleue123/1999FanFiction-Love Story(Naruto Fic) Empty_bar_bleue  (123/1999)
bani:
FanFiction-Love Story(Naruto Fic) Left_bar_bleue141/1999FanFiction-Love Story(Naruto Fic) Empty_bar_bleue  (141/1999)

http://narutoshinobbi.forumgratuit.ro

Sus In jos

FanFiction-Love Story(Naruto Fic) Empty FanFiction-Love Story (Naruto Fic)

Mesaj  Ai Enma Mar Noi 18, 2008 11:12 am

e soooper! mai ales partea in care incercau sa-ai faca gelosi iubitii! o sa fie o continuare, nu?
Ai Enma
Ai Enma
Admin
Admin

Mesaje : 703
Data de înscriere : 02/11/2008
Varsta : 27
Localizare : konoha

Foaie de personaj
warn:
FanFiction-Love Story(Naruto Fic) Left_bar_bleue0/1999FanFiction-Love Story(Naruto Fic) Empty_bar_bleue  (0/1999)
chackra:
FanFiction-Love Story(Naruto Fic) Left_bar_bleue1999/1999FanFiction-Love Story(Naruto Fic) Empty_bar_bleue  (1999/1999)
bani:
FanFiction-Love Story(Naruto Fic) Left_bar_bleue1999/1999FanFiction-Love Story(Naruto Fic) Empty_bar_bleue  (1999/1999)

http://www-fan2fic.forumgratuit.ro

Sus In jos

FanFiction-Love Story(Naruto Fic) Empty Re: FanFiction-Love Story(Naruto Fic)

Mesaj  Hinata_Hyuuga Joi Noi 20, 2008 10:16 am

Multumesc tuturor pentru parerile acordate...Mi-ar place daca mi-ati spune si greselile facute


CAPITOLUL 1:PARTEA 3: O mare cearta


Naruto era foarte furios insa incerca sa ramana destul de calm.Presimtea ca o sa aiba loc o cearta foarte serioasa...
-Naruto!Asculta-ma...Eu stau aici cu Neji si cu...cu Hinata fiindca ei au locurile in fata si vad mai bine.Nu te gandi la alt ceva.
Naruto o privi pe Hinata si o trase de mana.
-Vino putin Hinata!
Hinata pentru Naruto era ca o sora de aceea vroia sa-i ceara parerea.
-Hinata,spune-mi ce sa fac cu ea?Uite-te cum se comporta!Nu mai suport...
-Naruto...eu nu stiu ce sa zic dar o sa-ti dau un sfat.I-ao in brate si muta-te cu ea in primul rand sa vedem daca-i convine.
Baiatul nu mai statu pe ganduri si o lua pe Sakura in brate si o duse in primul rand.Acesta ii zambi fetei cu parul indigo in sens de multumesc.
-Sakura,aici e mai bine?
Fata nu mai scoase nici un cuvant.Asculta cu atentie ce zicea fiecare personaj si repeta versurile.Baiatul cu parul blond se simti mai in siguranta.
Seara nu trecu repede.Hinata si Neji plecaseta de mult caci maine trebuiau sa se antreneze pentru misiune.
-Naruto!Naaarutooo!Trezeste-te!
-Ce?Unde sunt?Ce?Ce-i cu galagia asta?
-Narutooo!Nu mai face pe prostul.Vreau sa mergem acasa.Imi e somn!
Baiatul astepta un minut si isi reveni.Fata cu parul roz era nervoasa.
-Naruto vreau acasa!
-Bine,bine...O sa chem un taxi!
Baiatul isi cauta telefonul in sacou...Ramase cu gura cascata cand observa ca ii lipseste telefonul.
-Sakura te ti de glume?
-Ce ai draga?Ce s-a intamplat?
-Sakura...Sakura!Mi-a disparut telefonul.
-Glumesti?spune fata razand...Hai odata acasa!
-Sakura nu glumesc!Unde imi e telefonul?
Dupa un moment realizara amandoi ca nu era o ghluma si incepura sa cotrobaia printre fiecare scaun,pe sub picioarele oamenilor si chiar prin buzunarele lor.
Naruto simti ceva!
-Aha!Deci tu erai hotul...Esti mort!
Naruto ii lua telefonul hotului si fugira amandoi,Sakura si Naruto.
Hotul ii urmarea pe amandoi.Il prinse pe Naruto si-i dadu o palma.Naruto cu fata palida striga catre fata cu parul roz.
-Tuleste-o!
Amandoi fugira catre casa ,ajungand in final obositi.


_____________________________________________________
Aceasta a fost cam mica...dar sper sa fi iesit destul de bine.
Hinata_Hyuuga
Hinata_Hyuuga
Admin
Admin

Mesaje : 814
Data de înscriere : 16/11/2008
Varsta : 28
Localizare : Konoha

Foaie de personaj
warn:
FanFiction-Love Story(Naruto Fic) Left_bar_bleue0/1999FanFiction-Love Story(Naruto Fic) Empty_bar_bleue  (0/1999)
chackra:
FanFiction-Love Story(Naruto Fic) Left_bar_bleue384/1999FanFiction-Love Story(Naruto Fic) Empty_bar_bleue  (384/1999)
bani:
FanFiction-Love Story(Naruto Fic) Left_bar_bleue319/1999FanFiction-Love Story(Naruto Fic) Empty_bar_bleue  (319/1999)

http://rpg-classic.forumstory.org/

Sus In jos

FanFiction-Love Story(Naruto Fic) Empty Re: FanFiction-Love Story(Naruto Fic)

Mesaj  Naruto uzumaki Joi Noi 20, 2008 11:46 am

super sper sa mai fie continuari este bine cea ce ai
Naruto uzumaki
Naruto uzumaki
Admin
Admin

Mesaje : 936
Data de înscriere : 28/10/2008

Foaie de personaj
warn:
FanFiction-Love Story(Naruto Fic) Left_bar_bleue0/1999FanFiction-Love Story(Naruto Fic) Empty_bar_bleue  (0/1999)
chackra:
FanFiction-Love Story(Naruto Fic) Left_bar_bleue1999/1999FanFiction-Love Story(Naruto Fic) Empty_bar_bleue  (1999/1999)
bani:
FanFiction-Love Story(Naruto Fic) Left_bar_bleue1999/1999FanFiction-Love Story(Naruto Fic) Empty_bar_bleue  (1999/1999)

https://rpg-naruto.forummotion.com

Sus In jos

FanFiction-Love Story(Naruto Fic) Empty Re: FanFiction-Love Story(Naruto Fic)

Mesaj  Naruto uzumaki Vin Noi 21, 2008 9:11 am

mai exista?
Naruto uzumaki
Naruto uzumaki
Admin
Admin

Mesaje : 936
Data de înscriere : 28/10/2008

Foaie de personaj
warn:
FanFiction-Love Story(Naruto Fic) Left_bar_bleue0/1999FanFiction-Love Story(Naruto Fic) Empty_bar_bleue  (0/1999)
chackra:
FanFiction-Love Story(Naruto Fic) Left_bar_bleue1999/1999FanFiction-Love Story(Naruto Fic) Empty_bar_bleue  (1999/1999)
bani:
FanFiction-Love Story(Naruto Fic) Left_bar_bleue1999/1999FanFiction-Love Story(Naruto Fic) Empty_bar_bleue  (1999/1999)

https://rpg-naruto.forummotion.com

Sus In jos

FanFiction-Love Story(Naruto Fic) Empty Re: FanFiction-Love Story(Naruto Fic)

Mesaj  Hinata_Hyuuga Vin Noi 21, 2008 9:20 am

dap ^_^ acum lucrez la ep.urmator
Hinata_Hyuuga
Hinata_Hyuuga
Admin
Admin

Mesaje : 814
Data de înscriere : 16/11/2008
Varsta : 28
Localizare : Konoha

Foaie de personaj
warn:
FanFiction-Love Story(Naruto Fic) Left_bar_bleue0/1999FanFiction-Love Story(Naruto Fic) Empty_bar_bleue  (0/1999)
chackra:
FanFiction-Love Story(Naruto Fic) Left_bar_bleue384/1999FanFiction-Love Story(Naruto Fic) Empty_bar_bleue  (384/1999)
bani:
FanFiction-Love Story(Naruto Fic) Left_bar_bleue319/1999FanFiction-Love Story(Naruto Fic) Empty_bar_bleue  (319/1999)

http://rpg-classic.forumstory.org/

Sus In jos

FanFiction-Love Story(Naruto Fic) Empty Re: FanFiction-Love Story(Naruto Fic)

Mesaj  Naruto uzumaki Vin Noi 21, 2008 9:39 am

k Very Happy
Naruto uzumaki
Naruto uzumaki
Admin
Admin

Mesaje : 936
Data de înscriere : 28/10/2008

Foaie de personaj
warn:
FanFiction-Love Story(Naruto Fic) Left_bar_bleue0/1999FanFiction-Love Story(Naruto Fic) Empty_bar_bleue  (0/1999)
chackra:
FanFiction-Love Story(Naruto Fic) Left_bar_bleue1999/1999FanFiction-Love Story(Naruto Fic) Empty_bar_bleue  (1999/1999)
bani:
FanFiction-Love Story(Naruto Fic) Left_bar_bleue1999/1999FanFiction-Love Story(Naruto Fic) Empty_bar_bleue  (1999/1999)

https://rpg-naruto.forummotion.com

Sus In jos

FanFiction-Love Story(Naruto Fic) Empty Re: FanFiction-Love Story(Naruto Fic)

Mesaj  Hinata_Hyuuga Vin Noi 21, 2008 9:58 am

CAPITOLUL 2-Part. 1:Surpriza neplacuta

Acea noapte nu a fost una destul de confortabila,insa a doua zi...
-Neata Sakura!
Fata il privi pe Naruto.
-Tuu!Esti un mare tantalau.
Se ridica din pat si-l plezi peste fata dar acesta nu a reactionat in nici un fel.Parca nu-i pasa de vorbele iubitei sale.
Se auzi ciocanind la usa insa nimeni nu se obosi sa deschida.Dupa putin timp blondul se hotari sa vada cine era la usa.
Deschise usa...
-Buna Naruto!Ce-i cu pata asta asa palida?spuse Sasuke chicotind.
Baiatul incremenind.
-Ce...Ce cauti tu aici?
-Am venit s-o iau pe Sakura la o plimbare?ii raspunse baiatul din clanul Uchiha cu o fata mirata.
Naruto se uita la Sakura,o privi mai atent si aceasta-si aranja parul.
-Asteapta putin...ii spuse Naruto baiatului.
Blondul se duse repede la Sakura.
-Uite!A venit el.Te asteapta!Du-te...
Fata il privi pe Naruto apoi se aporpie de Sasuke si-i facu cu ochiul.Isi lua telefonul si pleca indata.Naruto nu intelegea ce se intampla.De ce era Sakura asa de departata de el?Oare-l placea pe Sasuke?
Se intinse pe pat.Aprinse televizorul si se hotari mai bine sa meraga la locul de antrenament caci peste catva timp aveau o misiune periculoasa.
*Peste 2 ore la antrenament*
Si Naruto,Sakura,Sasuke si Kakashi erau acolo,toti,pentru a se antrena...Mai putin Kakashi care era antrenorul.
Fiecare se uitau mirati ce se intampla...Mai ales Naruto,care era nedumerit de cand plecase de acasa.DIn departare se vedea echipa Hinatei si a lui Neji Hyuuga.
Inca o persoana era prezenta...Aceea era Tsunade.
NImeni nu intelegea ce se intampla insa Kakashi-sensei era pe cale sa le spuna.
-Elevi...Azi veti fi antrenati de catre Tsunade,a cincea hokage.Cred ca sunteti toti prezenti.Voi sunteti echipele care pleaca in misiune si de aceea vreau sa fiti antrenati de Legendar Sannin,Tsunade.
Naruto o cunoastea foarte bine pe Tsunade...Insa ceilalti nu,asa ca au facut fiecare cunostinta si incepand prima zi de antrenament adevarat pentru misiune.
Hinata il privea pe Naruto...Neji pe Tenten iar Sasuke pe Sakura.Acestea erau primele echipe care participau la stafeta.
Kiba,Shino,Lee si Akamaru se antrenau pentru controlarea chakrei.
Prima runda cu stafeta a fost castigata de Neji si Tenten...Apoi s-au infruntat Neji si Tenten cu Kiba si Shino.
Au castigat baietii...
-BIne elevi...ASta a fost prima zi de antrenament!NU trebuie sa pierdem nici o ora asa ca maine la 7:00 dimineata veti fi din nou prezenti aici!spuse Tsunade ca o adevarata Hokage.
Cu totii erau epuizati asa ca plecara spre casele lor insa de data asta Sakura nu a mai dormit la Naruto..dar nici la Sasuke...A dormit la ea acasa!


____________________________________________
Multumesc pentru comenatrii Very Happy si o sa mai dureze pana la partea urmatoare CREDETI- MA! Razz
Hinata_Hyuuga
Hinata_Hyuuga
Admin
Admin

Mesaje : 814
Data de înscriere : 16/11/2008
Varsta : 28
Localizare : Konoha

Foaie de personaj
warn:
FanFiction-Love Story(Naruto Fic) Left_bar_bleue0/1999FanFiction-Love Story(Naruto Fic) Empty_bar_bleue  (0/1999)
chackra:
FanFiction-Love Story(Naruto Fic) Left_bar_bleue384/1999FanFiction-Love Story(Naruto Fic) Empty_bar_bleue  (384/1999)
bani:
FanFiction-Love Story(Naruto Fic) Left_bar_bleue319/1999FanFiction-Love Story(Naruto Fic) Empty_bar_bleue  (319/1999)

http://rpg-classic.forumstory.org/

Sus In jos

FanFiction-Love Story(Naruto Fic) Empty Re: FanFiction-Love Story(Naruto Fic)

Mesaj  ♥sakura♥ Sam Noi 22, 2008 12:23 pm

ok,imi place foarte mult fan ficul facut de tine .E chiar foarte reusit...shi voi astepta continuarea ^^...
♥sakura♥
♥sakura♥

Mesaje : 469
Data de înscriere : 31/10/2008
Varsta : 28
Localizare : satul ascuns intre frunze

Foaie de personaj
warn:
FanFiction-Love Story(Naruto Fic) Left_bar_bleue0/1999FanFiction-Love Story(Naruto Fic) Empty_bar_bleue  (0/1999)
chackra:
FanFiction-Love Story(Naruto Fic) Left_bar_bleue123/1999FanFiction-Love Story(Naruto Fic) Empty_bar_bleue  (123/1999)
bani:
FanFiction-Love Story(Naruto Fic) Left_bar_bleue141/1999FanFiction-Love Story(Naruto Fic) Empty_bar_bleue  (141/1999)

http://narutoshinobbi.forumgratuit.ro

Sus In jos

FanFiction-Love Story(Naruto Fic) Empty FanFiction-Love Story (Naruto Fic)

Mesaj  Ai Enma Mier Noi 26, 2008 7:29 am

e foarte frumos. mai faci o continuare
Ai Enma
Ai Enma
Admin
Admin

Mesaje : 703
Data de înscriere : 02/11/2008
Varsta : 27
Localizare : konoha

Foaie de personaj
warn:
FanFiction-Love Story(Naruto Fic) Left_bar_bleue0/1999FanFiction-Love Story(Naruto Fic) Empty_bar_bleue  (0/1999)
chackra:
FanFiction-Love Story(Naruto Fic) Left_bar_bleue1999/1999FanFiction-Love Story(Naruto Fic) Empty_bar_bleue  (1999/1999)
bani:
FanFiction-Love Story(Naruto Fic) Left_bar_bleue1999/1999FanFiction-Love Story(Naruto Fic) Empty_bar_bleue  (1999/1999)

http://www-fan2fic.forumgratuit.ro

Sus In jos

FanFiction-Love Story(Naruto Fic) Empty Re: FanFiction-Love Story(Naruto Fic)

Mesaj  Hinata_Hyuuga Mier Noi 26, 2008 12:58 pm

Capitolul 2-Partea 2:Misiunea a inceput.

A doua zi dimineata cu totii erau pregtiti pentru noi confruntari.Tsunade ii invata noi jutsuri si noi abilitati pe fiecare.
-Vreau sa fac un anunt!Astazi o sa fie misiunea mult asteptata.
Toti erau uimiti si totodata atenti.
-Am avut 7 zile de antrenamente si vad ca v-ati descurcat minunat asa ca puteti merge in misiune.Se vor trage la sort echipele,spuse Tsunade
Toti membrii erau prezenti...si toti erau curiosi sa vada cu cine o sa formeze o echipa.
Hinata trase primul biletel.Ea a cazut cu Naruto,Sasuke cu Neji.Kiba,Akamaru si TenTen in alta echipa.Sakura si cu Shino erau ultima echipa.
-Nu se poate sa fiu cu el,adica...spuse Sakura plangandu-se
Ea fu' intrerupta de Tsunade.
-Acum puteti pleca in misiune fara sa va plangeti de parteneri.Yondaime o sa va duca in Satul Sunet unde o sa aveti misiunea de gradul S.
Ei plecara fara a mai spune nimic.
...Ajunsi acolo,fiecare se odihni si mersera la un chiosc cu ramen.Mancara si apoi s-au dus la Kage-ul din Satul Sunet unde le explica misiunea.
-Odata plecati nu mai puteti sa va intoarceti,spune Hokagele din Satul Sunet.
Peste cateva ore de informatii acestia erau gata de misiune.Fiecare stia ce avea de facut,nu era o intrecere ci o misiune de a recupera niste pergamente importante din Satul Ascuns In Stanci,care erau dusmani cu Satul Sunet si Frunza.
Yondaime si Rodaime(hokagele din satul sunet) se bazau pe ei.
Se facu seara si ei plecasera...Fiecare ehipa avea cate un plan.Kiba,Akamaru si Tenten trebuia sa-i apere pe Hinata si Naruto care se indreptau spre turn.Sakura si cu Shino trebuiau sa pregateasca capcane pentru final iar Sasuke si Neji luau pergamentele ajutati de Naruto si Hinata.
Kiba a distrus cativa ninja care se ascundeau pe acolo iar Sakura il vindeca pe Akamaru care era ranit cu niste jutsuri medicinale.In acest timp Hinata cu Byakugan se indrepta spre turn iar Naruto cu clonele lui ii sperie pe gardienii de la turn.Urmati de Sasuke si Neji au luat pergamentele apoi toti se intalnira la un copac.
-Gata,mi-am facut treaba.spuse Shino mandru de traba lui.
Cu totii plecara acasa si in drumul acesta cativa ninja din Satul ascuns intre Stanci ii urmarira,dar nu pentru mult timp fiindca nu au supravietuit capcanelor lui Shino.
Au ajuns cu totii in Satul natal,Satul ascuns in Frunze.Erau epuizati asa ca plecara la casele lor sa se odihneasca,caci maine ii astepta o zi lunga.

________________________________________
A venit si continuarea...Sper sa ma scuzati de greselile gramaticale caci m-am grabit putin Very Happy
Hinata_Hyuuga
Hinata_Hyuuga
Admin
Admin

Mesaje : 814
Data de înscriere : 16/11/2008
Varsta : 28
Localizare : Konoha

Foaie de personaj
warn:
FanFiction-Love Story(Naruto Fic) Left_bar_bleue0/1999FanFiction-Love Story(Naruto Fic) Empty_bar_bleue  (0/1999)
chackra:
FanFiction-Love Story(Naruto Fic) Left_bar_bleue384/1999FanFiction-Love Story(Naruto Fic) Empty_bar_bleue  (384/1999)
bani:
FanFiction-Love Story(Naruto Fic) Left_bar_bleue319/1999FanFiction-Love Story(Naruto Fic) Empty_bar_bleue  (319/1999)

http://rpg-classic.forumstory.org/

Sus In jos

FanFiction-Love Story(Naruto Fic) Empty Re: FanFiction-Love Story(Naruto Fic)

Mesaj  ♥sakura♥ Vin Noi 28, 2008 12:55 pm

deci,o parte mai frumoasa ca alta ,pe bune,e supper tare fan-ficul^_^shi...hinata,eu nu am vazut nici o greseala gramaticala ^^.
♥sakura♥
♥sakura♥

Mesaje : 469
Data de înscriere : 31/10/2008
Varsta : 28
Localizare : satul ascuns intre frunze

Foaie de personaj
warn:
FanFiction-Love Story(Naruto Fic) Left_bar_bleue0/1999FanFiction-Love Story(Naruto Fic) Empty_bar_bleue  (0/1999)
chackra:
FanFiction-Love Story(Naruto Fic) Left_bar_bleue123/1999FanFiction-Love Story(Naruto Fic) Empty_bar_bleue  (123/1999)
bani:
FanFiction-Love Story(Naruto Fic) Left_bar_bleue141/1999FanFiction-Love Story(Naruto Fic) Empty_bar_bleue  (141/1999)

http://narutoshinobbi.forumgratuit.ro

Sus In jos

FanFiction-Love Story(Naruto Fic) Empty Re: FanFiction-Love Story(Naruto Fic)

Mesaj  Hinata_Hyuuga Mar Dec 09, 2008 2:33 am

O sa iau o pauza cu povestea.
Hinata_Hyuuga
Hinata_Hyuuga
Admin
Admin

Mesaje : 814
Data de înscriere : 16/11/2008
Varsta : 28
Localizare : Konoha

Foaie de personaj
warn:
FanFiction-Love Story(Naruto Fic) Left_bar_bleue0/1999FanFiction-Love Story(Naruto Fic) Empty_bar_bleue  (0/1999)
chackra:
FanFiction-Love Story(Naruto Fic) Left_bar_bleue384/1999FanFiction-Love Story(Naruto Fic) Empty_bar_bleue  (384/1999)
bani:
FanFiction-Love Story(Naruto Fic) Left_bar_bleue319/1999FanFiction-Love Story(Naruto Fic) Empty_bar_bleue  (319/1999)

http://rpg-classic.forumstory.org/

Sus In jos

FanFiction-Love Story(Naruto Fic) Empty Re: FanFiction-Love Story(Naruto Fic)

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum